на главную
головна /форум /   фотогалерея / робота / міські оголошення 
 
візитівка міста герб та прапор історія міськрада та виконком мер міста
  громадські організації
політичні партії
засоби масової інформації
міські новини
 
 
ЕКОНОМІКА МІСТА
основні галузі економіки
підприємства
банки
бізнес-інформація
 
 
ГУМАНІТАРНА СФЕРА
освіта
охорона здоров’я
культура
історичні пам'ятки
спорт
 
 
СЕРВІС
торгівля
готелі
туристичні фірми
страхові компанії
реклама та поліграфія
фото та відео
агентства нерухомості
банкомати міста
експрес-доставка
 
 
ВІДПОЧИНОК
кінотеатри
нічні клуби
ігрові центри
салони краси
 
   
 

Українські міста в Iнтернеті


Друга вища освіта для представників місцевої влади
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют



 
Міські новини
Цушко не був ні в якій бані!
05.09.2007 
Приводом для позачергового брифінгу начальника УМВС України в Чернігівській області, що відбувся 3 вересня, став матеріал, розміщений на веб-сторінці «УкрІнформБюро».

Свідком події був випусковий редактор нашого дайджесту. Матеріал з’явився на сайті 1 вересня. У ньому йшлося про те, що нібито 30 серпня міністр внутрішніх справ, нині кандидат в народні депутати Василь Цушко, перебуваючи на території нашої області в своїх передвиборних агітаційних справах, мало не загинув в одній з приватних лазень Чернігова, де стався вибух. І не сам, а нібито з цілою командою правоохоронців, котрі його супроводжували.

Як зазначив на брифінгу начальник УМВС України в Чернігівській області, генерал-майор міліції Валерій Нонік, того дня Міністр внутрішніх справ Василь Цушко, котрий нині перебуває у відпустці, дійсно перебував на території області, в тому числі і в місті Чернігові.

Оскільки поїздка Цушка носила суто передвиборний характер, то ні начальник УМВС, ні інші співробітники міліції його не супроводжували, стверджує головний міліціонер області. Василь Цушко провів у цей день декілька зустрічей з виборцями, прес-конференцію для журналістів, дав інтерв'ю засобам масової інформації і близько 22-ї години вийшов з приміщення обласної державної телерадіокомпанії "Сівер-центр". Попрощавшись з місцевими однопартійцями, він відбув до Києва. Через півгодини його автомобіль проминув пост ДАІ "Кіпті".

Приватний підприємець Григорій Ананко, якому належить лазня, виступаючи на брифінгу заявив, що даний матеріал – нісенітниця! За його словами, автор «безжально проспекулював на біді». Бо того вечора дійсно сталася пожежа - а не вибух - в його лазні на лівому березі Десни. Господар відпочивав з сином та кількома близькими друзями. Проте ані міністра внутрішніх справ, ані когось з інших правоохоронців там не спостерігалося.

А загорання, як зазначив сам господар, сталося на його очах десь через дві години після того, як друзі розійшлися. Було це приблизно о-пів на десяту вечора. За попередніми даними, причина пожежі - замикання електропроводки витяжного пристрою.

Крім пожежного підрозділу, який і загасив вогонь, нікого більше того вечора там не було. Тож факт появи там співробітників міліції, які нібито вилучили відеокасету у якогось випадкового свідка (про це йдеться на сайті «УкрІнформБюро». – Ред.) - це теж ні що інше як «плід хворобливої уяви автора».

Чернігівський прес-клуб реформ
Тел.: 7-41-71 та 65-16-12,
e-mail: chernigiv@cure.org.ua



<< повернутися   [версія для друку]


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2008
При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.chernigiv.osp-ua.info є обов’язковим. Відповідальність за достовірність матеріалів покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua